Vstupte do světa draků, kde se odehrává originální příběh plný dobrodružství!

Kroniky beskydských draků

Nenechte si ujít úžasný příběh, který vás zavede do světa malých horských draků a dalších bytostí v tajemných Beskydech.

Plný vtipu, krásných ilustrací i vzrušujících dobrodružství, odhalí nový a originální svět, který nadchne čtenáře všech věkových skupin.

Zadejte svůj e-mail a získejte zdarma ukázku jedné kapitoly plné napětí a krásných ilustrací!

Podivuhodný svět dračích vajíček

Beskydští draci vynikají v mnoha směrech. Tím nejzajímavějším jsou jejich vajíčka. Trvá to dva roky, než se dráček nebo dračinka vylíhne.

Zajímavé věci se začnou dít na konci prvního roku, kdy vajíčku vyroste ocásek. Tím končí dny klidu při hlídání, z vajíčka se stane neposeda. To byste neřekli, kolika způsoby se dá ocásek použít jako odrážedlo, postrkovadlo nebo dokonce jako pádlo.

A pozor, tím změny vajíčku nekončí! Jeho skořápka zprůhlední krátce po vykouknutí ocásku. Vajíčko s ocáskem a průhlednou skořápkou je v druhém roce mnohem zábavnější. Navštěvují jej jednotliví členové rodiny, seznamují ho se světem a učí ho.

Draci, nebezpečí a hrdinské výzvy

Naši hrdinové budou muset čelit velkým výzvám, dokonce i nebezpečným černým drakům. Ale nebojte se, každý zápas a každé dobrodružství je pro ně šancí stát se silnějšími a chytřejšími.

Pro úspěšné překonání všech nástrah, které na ně čekají, bude nezbytné použít jejich důvtip, odvahu i sílu přátelství. Takže se připojte k našim hrdinům a sledujte, jak se z obyčejných bytostí stávají skuteční hrdinové

Putování Beskydami

Příběhy draků a dalších bytostí se odehrávají v Beskydech. Zde se skutečná místa stávají živým dějištěm dobrodružství našich hrdinů. Můžete se vydat na stezky, které prošli naši hrdinové, a objevit krásy a tajemství, která skrývají. Beskydy vás čekají s otevřenou náručí!

Neobvyklí pomocníci

Na obrázku můžete spatřit tatranské červy – Juraje, Lacka a Ferka. Původně se rozhodli následovat stopu slavného Juraje Jánošíka a stát se zbojníky. Jenže se jim moc nedaří.

A tak místo zbojnické dráhy začali dělat průvodce po Beskydech. Ty znají jako své boty, neboť v nich od nepaměti vrtají tunýlky. A právě v roli průvodců se dostali k největšímu dobrodružství svého života.

Již brzy se to
vylíhne…

Získejte vstupenku do světa beskydských bytostí

Tajné know-how! Pošleme vám
Příručku lovce bytostí ve formátu PDF